Genel Bilgiler

Test

Form Gönderimi

Tamam

Sempozyum Tarihi ve Yeri

IV. Ürojinekolojide Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu, 22 – 24 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. 22 Haziran Cuma günü kurslar, 22-23 Haziran Cumartesi günü bilimsel oturumlar Swissotel'de, 24 Haziran Pazar günü canlı ameliyatlar Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde gerçekleştirilecektir.

 

Sempozyum Dili

Sempozyum dili Türkçe’dir. Sempozyum esnasında Türkçe-İngilizce-Türkçe simultane çeviri hizmeti verilecektir.

 

Davet Mektubu

Kayıt işlemini yaptıran tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

 

Yaka Kartı

Tüm katılımcılar, refakatçiler ve firma temsilcileri kayıt masasından yaka kartlarını temin edebilirler. Sempozyum süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı takılması gerekmektedir.

 

Katılım Sertifikası

Sempozyuma kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir. 

 

Stant Alanları

Sempozyum süresince ilaç, tıbbi malzeme, cihaz ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılmıştır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.

 

Ödeme

Ödemeler TL olarak yapılacak ve banka transferi yada kredi kartı ile gerçekleşecektir. Banka havalesinden doğacak masraflardan katılımcı sorumlu olacaktır. 
 

İptal / İade Şartları

Sempozyumun iptal ve iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi kayıt – konaklama sayfalarında belirtilmiş olup, bunların dışında bir uygulama söz konusu olmayacaktır.

 


© FTS Turizm Kongre Organizasyon Hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım Teknobay.